Tichý pláč přehled

Tichý pláč
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533907/bmid_tichy-plac-65eada11bb5aa.jpg 5 700 700

Pokud chce Josie Quinnová zachránit další životy, musí rozluštit, kdo skrývá temné tajemství. Zvládne Josie rozehnat mlhu lží včas? Odpověď přináší další audiokniha bestsellerové autorky Lisy Reganové v přesvědčivém podání Jitky Ježkové.

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: audiokniha , Cosmopolis

Her Silent Cry , 2019

Interpreti: Jitka Ježková

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tichý pláč. Přihlašte se a napište ho.

Abikk
22.05.2024 5 z 5

Zase skvělý díl. Sice mi do půlky přišlo, že jsem viděla film, či díl seriálu na toto téma, ale naštěstí konec mi nic neříkal a užila jsem si ho. Hodně mi vadila Emily s tím jejím věčným mlžením a stále opakující se věty, co bylo v Mizejících dívkách.

ninano
19.05.2024 4 z 5

Četlo se to dobře a pokud se člověk příliš nevrtá v tom, zda je vše logické a možné, dostane ve výsledku slušný thriller. Trochu mi sice vadilo mnoho odkazů na minulé knihy, takže občas člověk tápal, ale to je spíš moje chyba, že jsem knihy nečetla v tom správném pořadí. Tahle se autorce povedla asi zatím nejvíc.

KnihoSny
17.05.2024 4 z 5

Řeknu to zkrácené knihy od Lis šou prostě jistota dobrého čtení Jousii je skvělá hlavní postava a strašně mě baví vedlejší její život Musela jsem se sama u knihy pozastavit jak mohlo zmizet dítko kde byla zrovna Josiie ale pak jsem si řekla že není robotčtení skvělé

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

10 nejprodávanějších knih (16. týden)

26.04.2023

10 nejčtenějších knih (duben)

15.04.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Tichý pláč v seznamech

v Právě čtených13x