Ticho promlouvá přehled

Ticho promlouvá https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406058/bmid_ticho-promlouva-a2X-406058.jpg 4 159 159

Když se spojíme s tichem ve svém nitru, tak překročíme hranice své aktivní mysli a objevíme hloubku klidu a spokojenosti. S tímto poselstvím se seznámili čtenáři na celém světě v Tolleově první knize Moc přítomného okamžiku. Ve své druhé, dlouho očekávané knize, nám Eckhart Tolle vysvětluje esenci svého učení jednodušším způsobem určeným pro každého. Kniha je rozdělena do deseti kapitol, z nichž je každá mozaikou stručně vyjádřených myšlenek.... celý text

Literatura světová Duchovní literatura Literatura naučná
Vydáno: , Pragma

Stillness speaks , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ticho promlouvá. Přihlašte se a napište ho.

LordSnape
24.07.2022 1 z 5

Jedná se o výcuc Tolleho knih. V podstatě se revoluce nekoná a nic podstatného autor světu nepřinesl. Nevím, kam ty peníze z přednášek a knih cpe, ale kniha je v podstatě do zlatavého obalu zabalený new age a vykradený buddhismus. Proč bych měl poslouchat někoho, kdo si jen bere od ostatních to, co se mu hodí, když to mohu mít v plné formě od učitele nebo mentora, který se zároveň během let někam posunul, a jeho učení je 100% autentické?

Kryštofka
17.05.2022 5 z 5

Howgh.

lenochod037
31.01.2022 5 z 5

Úžasná kniha, skvělé doplnění knihy Moc přítomného okamžiku.
Knihy tohoto autora mi určitě nebudou jen ležet na poličce, četba těchto knih mě uvolňuje a uklidňuje. Je to pro mě taková meditace. Doporučuji!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ticho promlouvá v seznamech

v Právě čtených4x