Tichá obeť přehled

Tichá obeť https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404599/bmid_ticha-obet-Zn6-404599.jpg 4 201 201

Emma je milujúca manželka, oddaná matka... a páchateľka neúmyselnej vraždy. Celé roky skrýva mŕtvolu učiteľa Luka, ktorý ju zviedol, keď bola v tínedžerskom veku, neistá a dôverčivá. Toto tajomstvo by možno zostalo pochované, keby jej súčasný život bol menej dokonalý. Emminho manžela Alexa povýšili a to znamená, že sa konečne môžu aj s malým synom presťahovať do väčšieho domu. O ich starý dom čoskoro prejavili kupci vážny záujem, ale Emma ho nemôže opustiť skôr, ako zničí aj poslednú stopu svojho zločinu. Lenže keď sa vráti k plytkému hrobu v záhrade, aby pozostatky vykopala a premiestnila, nájde ho prázdny. Telo zmizlo. Emma sa v panike prizná manželovi, ale to je iba začiatok. Alex o nej čoskoro zistí skutočnosti, ktoré sa mal dozvedieť oveľa skôr. Aj ďalšie, na ktoré by najradšej zabudol.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Silent Victim , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tichá obeť. Přihlašte se a napište ho.

Dada077
08.05.2024 5 z 5

Spletitá motanica udalostí, kde už som nevedela rozoznať, kedy vlastne Emma majzla toho Luka lopatou ... ale vcelku román dobre napínavý, výborne zvolené krátke kapitoly. Oplatí sa prečítať.
"Džentlmen je jednoducho trpezlivý vlk."
Lana Turnerová

Pavlína2019
06.03.2024 5 z 5

Mě se kniha velice líbila. Velmi dobře se mi četla. Prostě mi téma sedlo. A hlavně se mi líbilo, že jsem pořád nemohla přijít na to, kdo je ten opravdový cvok. Já doporučuji.

Janaves
07.10.2023 2 z 5

Do čtení jsem se nutila. Téma dobré, ale příběh ne.

Knižní novinky (32. týden)

04.08.2019

Knižní novinky (14. týden)

31.03.2019

Kniha Tichá obeť v seznamech