Tereza přehled

Tereza https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293397/bmid_tereza-gIe-293397.jpg 4 217 217

Příběh čtyřicetileté ženy, která se instinktivně vyhne nástrahám v začarovaném kruhu manželského rozchodu. Tereza poznala, že její manželství není lékem na samotu, a cítí, že rozvodem pro ni všechno nekončí, že může ještě začít znovu a jinak svůj život v době, kdy její dcera je již téměř dospělá. Uvědomuje si, že každý rozvod je životní prohra, ale rozchodem s Janem získává sebevědomí a dosáhne úspěchy ve své profesi, na které dříve nepomyslela. Naučí se ze sebe vykřesat úsměv a dobrou náladu, ať už jí život přináší vážné starosti nebo malicherné komplikace. Román patří k nejčtenějším knihám Magdy Váňové.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tereza. Přihlašte se a napište ho.

Marci70
12.03.2024 5 z 5

Příběh ze života. Knížka se mi líbila..

knihoLenka82
28.02.2024 5 z 5

Velmi pěkná kniha. Dalo by se říci, že naděje umírá poslední. Dobře propracovaná psychologie postav. Určitě se poohlédnu po dalších knihách Magdy Váňové.

Beáta753
23.01.2024 3 z 5

Kniha o běžných problémech vztazích a výchově. I když samotný příběh mi přišel trošku tuctový , kniha se výborně četla. Nenudila jsem a těšila se jak dopadne. Oddechová kniha na dovolenou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tereza v seznamech

v Právě čtených4x