Teraz ju vidíš přehled

Teraz ju vidíš
https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91148/teraz-ju-vidis-91148.jpg 4 358 358

Marcy Taggartová mala ísť pôvodne do Írska s manželom, aby spolu oslávili dvadsiate piate výročie sobáša, ale jej muž si medzitým našiel inú, a tak sa Marcy vybrala do Írska sama. Keď v jeden deň oddychovala v miestnej krčme, zazdalo sa jej, že za oknom vidí svoju dcéru. Všetci tvrdili, že jej dcéra spáchala pred dvoma rokmi samovraždu, ale Marcy tomu odmieta uveriť. A tak teraz rýchlo vybehla z krčmy na ulicu, utekala krížom-krážom po celom meste, ale dcéru nenašla. No stále verí, že Devon je naozaj v Corku, a s pomocou barmana Liama po nej vytrvalo pátra. Nakoniec sa jej dcéra ozve a dohodne si s ňou schôdzku pred katedrálou... Pocity viny matky, ktorá prišla o dieťa, sa v najnovšom románe Joe Fieldingovej miešajú s pocitmi zrelej ženy, ktorá stále túži po plnohodnotnom partnerskom vzťahu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Now You See Her , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Teraz ju vidíš. Přihlašte se a napište ho.

ikul
08.03.2024 3 z 5

Román je dobře napsaný, ale mně se bohužel nelíbil. Byl hodně depresivní, hlavní hrdinka mi nebyla sympatická. Protože knihy dočítám, těšila jsem se na závěr.

majanka
11.01.2024 3 z 5

Príbeh sa odohráva v Írsku, čakala som viac informácií o tejto zaujímavej krajine.
Námet knihy ma zaujal. Bola som zvedavá ako sa to všetko skončí a čakala som, že bude viac rozpísané prežívanie uvedenej situáciehlavnou hrdinkou. Ale hlavná hrdinka je vykreslená ako žena v zrelom veku, ale nevyzerá osobnosť. Pri téme, ktorá je v knihe popísané som očakávala iné spracovanie.

malýčtenář
20.10.2023 3 z 5

Asi jsem čekala více, neboť spisovatelka má mnoho lepších knih. Tentokrát se mi kniha zdá příliš rozvláčná a myšlenky z minula, které se prolínají se současnosti mi moc nesedí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Teraz ju vidíš v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech4x