Tento muž přehled

Tento muž https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206055/bmid_tento-muz-206055.jpg 4 555 555

Tento muž série

Vitajte v zmyselnom svete TOHTO MUŽA. Keď mladá bytová architektka Ava O’Sheaová prijme pracovnú ponuku, netuší, čo ju v luxusnom hoteli s názvom Zámok čaká. Najskôr bežná konzultácia s nafúkaným, nudným vidieckym snobom s cigarou v ruke. Napriek očakávaniu tam však stretne Jesseho Warda, zničujúco príťažlivého, veľmi sebavedomého plejboja, ktorý vyhľadáva erotické dobrodružstvá a neuznáva pritom nijaké hranice. Okamžite medzi nimi preskočí iskra. Ava sa k Jessemu nechce citovo pripútať, ale nedarí sa jej ovládnuť obrovskú túžbu, ktorú v nej prebudil. Vie, že tento muž jej napokon zlomí srdce, a inštinkt jej našepkáva, aby od neho ušla, kým to ešte dokáže. Lenže Jesse sa jej nechce vzdať. Aj on po nej túži a je rozhodnutý získať si ju za každú cenu. Z anglického originálu This Man (Orin Books, an imprint of The Orion Publishing Group, Ltd, London) preložila Jana Seichertová.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

This Man , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tento muž. Přihlašte se a napište ho.

Terezzie
21.01.2024 3 z 5

Miluju autorky knihy , všechny . Líbí se mi jak píše, vždy to má hlavu a patu a vždy jsou naprosto skvěle popsány všechny postavy a jejich charaktery . Tato série je skvělá , je to takové oddechové čtení, jen na můj vkus až moc textu je vyloženě o sexu . Jako nevadí mi to, pochopitelně milovnice erotických románů to jedině uvítají ale zkrátka na mě ho tam bylo až příliš. A to nejsem žádná upejpavka. Možná bych ocenila , kdyby se tam více řešili vyloženě jejich spory a problémy . Kolikrát jsem už sexuální scény vyloženě vynechala protože jsem věděla co se bude dít;D Ale jinak jsou všechny tři díly super . Mám ráda tyhle manipulativní hajzlíky a jejich ego, to mě fakt baví!!!

Jája92
13.01.2024 2 z 5

Na první pohled mě zaujala vkusná obálka a objemnější vzezření. Bohužel se po přečtení prvních pár kapitol dostavilo zklamání.
U čtení erotických románů rozhodně nečekám literární skvost, beru to jako odpočinkové čtení. Ovšem tato kniha mě převelice zklamala na celé čáře.
Jesse a Ava naprosto nesympatičtí hrdinové, kdy by si oba zasloužili pár facek. Nechápu, proč z něj byla Ava tak odvařená, když to byl namyšlený, narcistický muž, který má sakra problém se svým majetnickým chováním. Kdyby jste si o něm četli příspěvek na diskuzi na fb, vsaďte se, že 90% žen by ženě radilo, aby od něj sakra odešla, protože z něj nekouká nic dobrého. Rozhodně by nad ním nevzdychaly, čert vem jeho peníze a vzhled.
Mám ráda, když se můžu u čtení zasmát, či zasnít, ale v této knize se tak v podstatě nestalo vůbec. Netypicky mi byla o mnoho sympatičtější kamarádka Avy, tedy Kate, uvítala bych o ní samostatnou knihu.
Erotické scény byly jako přes kopírák, přiznávám, že v pozdějším čtení jsem již otráveně převracela stránky. Tak, jak skončila kniha, se mi zamlouvalo. Samozřejmě vím, že jsou další díly, tudíž tuším, jak se to bude vyvíjet, ale s největší pravděpodobností se po dalších dílech pídit nebudu.

Mishaacka
29.09.2023 5 z 5

INST misha_cte_eroticke.romany

Po cca 10 letech jsem si dala opakování této série, protože jsem měla náladu na nějakou tu romantiku. A musím říct, že je to pořád stejně dobré, jako poprvé
*Ava je designérka, která je najata panem Wardem na zařízení nových pokojů tajemného sídla. Tam se doslova střetne s Panem Majitelem a začíná žhavá romance a hra na kočku a myš
*Ava je mladší, než Jesse. Nevíme přesně o kolik, protože Jesse svůj věk tají. Ava je občas tvrdohlavá a mnohdy se chová opravdu nesmyslně. Místo aby vedla rozhovor nebo kladla otázky, tak začne trucovat a dělat naschvály
*Jesse Ward, majitel Panského sídla, které se zdá býti hotelem. Ale je to tak doopravdy? Pan tajemný, který skrývá spoustu tajemství. V okolí je známý svou nekonfliktní povahou (). Ale jak potká Avu, vše se změní. Stává se z něj lovec, posedlý maniak, který Avu nahání, dokud nepodlehne. Je manipulátor, těžký neurotik a Avu chce mít z nějakého důvodu pod kontrolou. Ach, ze začátku jsem to Avě nepřála, chovala se jak slepice, než do ní Jesse "všukal trochu rozumu"
*Já prostě toho posedlého neurotika zbožňuju!
*Kde se ztrácí pilulky?
*Sexu je tady sice dost, ale není nějak extra detailně popisován, spíše více romanticky, že vám to nevadí a nehraničí s pornografií. Chemie mezi nimi je obrovská, protože Jesse Avu chce a převálcuje každého, kdo mu stojí v cestě, včetně Avy
*Pokud vás tato série minula, koukejte to napravit!

PS: PŘÍŠTÍ ROK VYCHÁZÍ REEDICE TÉTO SÉRIE VČETNĚ NOVÉHO 4.DÍLU

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tento muž v seznamech

v Právě čtených13x