Tenkrát na koleji : studentské povídky přehled

Tenkrát na koleji : studentské povídky
https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88385/tenkrat-na-koleji-studentske-povidky-88385.jpg 4 3 3

Spolu s autorem vzpomeneme na studentská léta I přesto, že jste nestudovali zrovna na katedře tělesné výchovy v Olomouci, jistě se Vám vrátí krásné vzpomínky na studentský život. Večírky střídají brigádničinu, šprtání zase vtípky a bláznivé nápady, které parta studentů s vervou realizuje. Následky jsou však většinou jako pořádná kocovina, ze které je třeba se vyléčit večerní návštěvou hospody.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tenkrát na koleji : studentské povídky. Přihlašte se a napište ho.

Damato
15.02.2019 5 z 5

Jo, tenkrát na koleji.... při čtení se vám okamžitě vrátí bolest hlavy, žaludek na vodě ze zkoušek, slibování : ...Hory , doly, černý les- jestli to dnes udělám, začnu se pravidelně připravovat..." a to jste ani nemuseli dostudovat celou vysokou. Mě od vyhazovu zachránilo těhotenství, někoho zachránilo vysoké IQ a někoho to šprtání i bavilo. Mně bavily ty věci okolo - flámy, bláznivé nápady.... když jsme třeba neoblíbenému profesorovi přenesli v rukách jeho trabanta do vstupní brány školy.....veselý je život studentský a moc hezky se povídky četly. Ne vždy k popukání, ale i to je život. Knihu jsem měla v držení jen krátce, ale budu po ní usilovně pátrat. Hezký vzpomínkový manuál :-))))

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tenkrát na koleji : studentské povídky v seznamech

Dalibor Záruba