Templáři - Vzestup a pád tajuplného válečnického řádu přehled

Templáři - Vzestup a pád tajuplného válečnického řádu https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482766/mid_templari-vzestup-a-pad-tajuplneho-v-3p7-482766.jpg 4 4 4

Chudí rytíři Krista a Šalomounova chrámu, známí také jako templáři, byli tím nejbohatším, nejmocnějším a nejtajemnějším rytířským řádem, jaký kdy z křížových výprav vzešel. Prozkoumejte s námi okolnosti jeho zrodu, vojenské úspěchy, inovace, slavné bitvy, nejdůležitější vůdce a zjistěte, co stálo za koncem téměř dvousetletého působení templářského řádu.... celý text

Literatura naučná Historie
Vydáno: , Extra Publishing

Templars , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Templáři - Vzestup a pád tajuplného válečnického řádu. Přihlašte se a napište ho.

LuckaDea
20.09.2023 3 z 5

Řád Templářů mě vždycky moc zajímal, a tak jsem se s nadšením do této knihy/časopisu pustila. Nejvíce mě bavilo číst o Templářích v Evropě i v České republice, nebo o fungování samotného řádu. Co mě zase tolik neupoutalo byly informace o různých taženích, bojích a podobně. Ale samozřejmě to k řádu neodmyslitelně patřilo. Této publikaci dávám 3 a půl hvězdičky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Templáři - Vzestup a pád tajuplného válečnického řádu v seznamech