Stvoření Temného meče přehled

Stvoření Temného meče https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34806/stvoreni-temneho-mece-34806.jpg 4 24 24

Temný meč série

První část hrdinské fantasy trilogie Temný meč plné magie, lsti a dobrodružství. V kouzelném království Merilonu je magie Životem. Joram se narodil bez magických schopností, proto mu bylo odepřeno, co bylo podle práva rodu jeho, a byl ponechán smrti. Přesto dospěje ve vzdálené vesnici, kde skrývá svůj nedostatek moci jen díky neustálé opatrnosti a značné šikovnosti rukou. Přinucen zabít muže v sebeobraně, nemůže už Joram déle skrývat své tajemství před obyvateli městečka. Nemá magii, nemá Život. Prchá do Cizí země, kde se připojí ke skupině vyhnaných vynálezců, kteří provozují dlouho zakázané umění vědy. Zde se setkává s učeným katalystou Saryonem, jenž byl vyslán na zvláštní výpravu, aby chytil záhadného „Mrtvého muže“. Místo toho zjišťuje, že válčí s chytrostí a mocí odrodilého čaroděje temné kasty Duuk-tsarith. Saryon s Joramem začínají své velké pátrání po lepším osudu – osudu, jež začíná nalezením zakázaných knih. Ty jim dovolí přemoci zlého utlačovatele Blalocha… a vykovat mocný, magii pohlcující Temný meč.... celý text

Romány Fantasy
Vydáno: , Návrat

Forging the Darksword , 1987

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stvoření Temného meče. Přihlašte se a napište ho.

Nimue
07.09.2017 5 z 5

Velice se mi líbila

Hanulak01
24.05.2015 3 z 5

Přišlo mi, že to bylo jen tak splácané dohromady, něco dít se tam začalo až na konci knížky.. čekala jsem něco lepšího - bohužel, pouze tři hvězdy

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stvoření Temného meče v seznamech

v Právě čtených1x