Temné piesky přehled

Temné piesky https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454909/bmid_temne-piesky-bMf-454909.jpg 4 1994 1994

Kate Marshallová série

Hmlový fantóm, ktorý vraždí ľudí, je vraj len miestny mýtus. Jedno dievča sa však presvedčí o opaku. Profesorku kriminológie Kate Marshallovú čaká počas potápačskej výpravy so synom šokujúci objav: v hlbinách priehrady Temné piesky nájdu zachytenú mŕtvolu mladého chlapca. Polícia príliš rýchlo usúdi, že sa utopil bez cudzieho zavinenia. Kate má iný názor a sleduje stopy, ktoré ju zavedú k zlovestnému odhaleniu. Je to ďalšie v rade záhadných úmrtí a zmiznutí, ktoré súvisia s okolitými slatinami.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Lindeni

Shadow Sands , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temné piesky. Přihlašte se a napište ho.

miloslav0399
22.05.2024 5 z 5

Nadprůměrná detektivka, která se, především díky výborně popsanému prostředí přehrady a zajímavým postavám, jen tak nezapomene. Těším se na další díly série.

katka134
17.05.2024 audiokniha 5 z 5

Super detektivka. Kate a Tristan si mě získali a těší mě jejich rozhodnutí v závěru knihy.

Věra91
12.05.2024

Kniha byla velmi poutavá a já měla plno nevyslovitelných otázek díky němuž jsem tu knihu jen tak neodložila. Bavila mě stejně jako první díl.

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

02.09.2021

10 právě čtených knih podle uživatelů (duben)

15.04.2021

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Temné piesky v seznamech

v Právě čtených29x