Technika hry na elektrickou kytaru přehled

Technika hry na elektrickou kytaru
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219415/bmid_technika-hry-na-elektrickou-kytaru-219415.jpg 4 1 1

Kniha Technika hry na elektrickou kytaru od Marka Šimůnka je přesně tou hudební literaturou, která u nás chyběla. Publikací pojednávajících o hudební teorii je všude spousta. Tato kniha ale opouští tradiční vnímání hudební nauky a jde rovnou k věci! Skladatel, textař, hudební pedagog a především kytarista Marek Šimůnek se ve své knize věnuje všem známým kytarovým technikám z praktického hlediska. Podrobným způsobem popisuje historii a uplatnění jednotlivých technik, přičemž následně vysvětluje, jak těchto postupů dosáhnout a jak je trénovat. Každá kapitola je navíc doplněna o bohatou fotografickou dokumentaci. Krom kytarových technik se autor věnuje i obecným zásadám údržby kytary, ladění a všemu, co vás ve vašem kytarovém životě může potkat. Šíří svého záběru je tato kniha vhodná pro naprosté začátečníky i zkušené hráče.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Technika hry na elektrickou kytaru. Přihlašte se a napište ho.

MaxQ
06.04.2023 4 z 5

No, popravdě, tato kniha vás hrát na kytaru nenaučí. Předpokládá, že už to umíte a chcete si jen určité techniky vypilovat, pocvičit a tak nějak shrnout. Tady ovšem nemohu sloužit, tak daleko nejsem. Pokud jste tedy jako já amatéři, tak v tom případě zkuste raději youtube, protože fullhd barevné video je lepší, než sto černobílých fotek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Technika hry na elektrickou kytaru v seznamech

hudba kytara hudební nástroje kytara elektrická

Autorovy knížky

Marek Šimůnek