Tatkinov nočník přehled

Tatkinov nočník https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142739/tatkinov-nocnik-142739.jpg 3 3 3

Kto je E.M. Tatkin? Po Voltairovi, Travenovi, Matkinovi, Marylin Monroe, ďalší z plejády velikánov pôsobiaci pod záhadným pseudonymom? Tentokrát kreatívny čitateľ, ak sa mu podarí prelúskať na záver tohto futurologického bestselleru, dostáva zvláštnu možnosť objaviť identitu autora. Aj toto je jedna zo zvláštností knihy, ktorá je zmesou esejí, poviedok, komiksu, výstrižkov, fotografii, spomienok; teda kombinácie, ktorá v dejinách našej literatúry nemá obdobu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tatkinov nočník. Přihlašte se a napište ho.

Komnenos
12.03.2023 2 z 5

Knihu som kúpil v akcii za euro a toľko je aj skutočne hodna. Ide o zbierku rôznych šplechov a "múdrostí" autora nasádzaných bez ladu a skladu. Autor sa snažil byť vtipný, ale darilo sa mu to len občas. Väčšina textov mi vtipná neprišla, aj keď snaha tam bola niekedy mimoriadne enormná. Skutočnú totožnosť autora je veľmi ľahké zistiť cez Google. Čudujem sa Ikaru, vydavateľstvu pre masy, že také niečo vydal.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tatkinov nočník v seznamech

Autorovy knížky