TANTRA - kult ženského principu přehled

TANTRA - kult ženského principu
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28953/bmid_tantra-kult-zenskeho-principu-wyi-28953.jpg 4 33 33

Kult ženského principu aneb jiný pohled na život a sex Indický tantrismus je jeden z mnoha směrů indického duchovního života, který se v posledních dvou desetiletích těší zvýšenému zájmu všude ve světě, protože ve svých teoretických základech obsahuje myšlenky, které nalézají silnou odezvu v moderním světě. Tantra je především životní praxí a širokým rejstříkem návodů k tomu, jak proniknout k silám utajeným v našem nitru.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Argo

Tantra, le culte de la féminité , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize TANTRA - kult ženského principu. Přihlašte se a napište ho.

lukas9656
08.11.2021 4 z 5

Pro mě zásadní knížka, která mi osvětlila hlavně mechanismus kontroly různých procesů spojených se sexem. vynikající knížka pro všechny hledače.

nikikostadinova
24.01.2021 3 z 5

za mě moc zdlouhavé, ale samotné popsání tantry bylo zajímavé

Lessana
13.11.2020 2 z 5

To bola asi posledná kniha, ktorú som kúpila bez akéhokoľvek odporúčania (osobného či tunajšieho). Len tak, že vojdem do kníhkupectva, porozhliadnem sa, vezmem do ruky, čo ma zaujme názvom, témou a obálkou, prelistujem, čo-to v nej počítam a následne kúpim. Je to pekných pár rokov dozadu. Odvtedy som zmúdrela a nerobím to :))).
Kniha bola darček, ale prečítala som si ju aj ja. Čakala som však niečo úplne iné.

Knižní novinky (2. týden)

03.01.2019

Kniha TANTRA - kult ženského principu v seznamech