Tancuj si svůj sen přehled

Tancuj si svůj sen
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525875/bmid_tancuj-si-svuj-sen-654b6ba7512d7.jpg 4 5 5

Dívčí román o tom, jak složité je jít si za svým sportovním snem, najít si lásku a zároveň se poprat s tlakem okolí na vzhled a postavu dospívající tanečnice. Julie je šestnáctiletá holka, která studuje gymnázium a touží po velké lásce. Všechen svůj volný čas věnuje společenskému tanci, a když se jejím tanečním partnerem stane Jakub, sbírají společně jeden úspěch za druhým. Z koníčku se stává vášeň a jejich jediným snem je získání zlaté medaile z mistrovství republiky. Jenže cesta k cíli není vůbec jednoduchá a Julie bojuje nejen na parketě, ale i sama se sebou. Kolik toho nakonec bude muset obětovat, aby si splnila svůj velký taneční sen?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tancuj si svůj sen. Přihlašte se a napište ho.

Vintera
10.12.2023 5 z 5

Knizka Tancuj si svuj sen me tak zaujala, ze jsem ji precetla za dva vecery. O svete tancovani nic nevim, ale o to vic me vtahnul a na kazde strance jsem byla zvedava, kam hrdinku jeji vasen zavede. Fascinovalo me, jak dokazala vsechno skloubit a porad ji jeste zbyla energie na vztahy. Jeji pristup mi byl sympaticky a fandila jsem ji az do konce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tancuj si svůj sen v seznamech

v dalších seznamech2x