Tancovali päť septembrov přehled

Tancovali päť septembrov https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95645/tancovali-pat-septembrov-95645.jpg 3 13 13

Päť študentov, päť rokov, jeden internát a jedno tajomstvo. Román o tom, že na výške je dôležité všeličo - ale štúdium to nie je. Život na vysokoškolskom internáte má svoje nezameniteľné čaro - lacné bufety, žúry v izbách, vysedávanie v undergroundových kluboch a len minimum skutočného štúdia. Stretnú sa tam aj nespútaná a svojrázna Max, plachý Frankie, nadaný muzikant Slug, éterická Oona a hlavná hrdinka knihy Tancovali päť septembrov. Ich osudy sa nečakane prepletú a spoja s osudmi mnohých ďalších ľudí, dokonca aj tých, ktorí na tom istom internáte žili pred viac ako štyridsiatimi rokmi...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tancovali päť septembrov. Přihlašte se a napište ho.

adorjas
12.12.2015 3 z 5

Prvý počin mladej autorky. Keď som ju pred rokmi ako študentka vysokej školy čítala, mala som pocit, že mi kniha hovorí z duše zo svojimi dojmami a pocitmi. Zopakovala som si ju aj teraz, a trošku to čaro stratilo, napriek tomu dúfam, že autorka sa v budúcnosti rozpíše- bolo by zaujímavé sledovať jej vývoj.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tancovali päť septembrov v seznamech

2011  51%Tancovali päť septembrov
2022  100%Vzduchobrodci