Tanči jen pro mě přehled

Tanči jen pro mě https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436025/mid_tanci-jen-pro-me-QhJ-436025.jpeg 4 76 76

Před lety ve městě Saxon Falls zmizela mladá Kelsey Willardová. Všichni předpokládají, že je po smrti. Tragédie její rodinu úplně zlomila – matka ochromená bolestí, otec, prohrávající boj s vlastními démony, a sestra zoufale toužící, aby se celá záležitost uzavřela. Teď ale zmizela další mladá dívka. Willardovým zpráva o pohřešované otevře staré rány a vtáhne je zpátky do minulosti. A to ještě netuší, co je čeká. Agent Mark Foster náhodou přijde na zajímavé podobnosti, které obě zmizelé pojí a jež by mu mohly pomoct odhalit identitu sériového vraha. Musí ale prolomit hradbu mlčení Willardových, kteří si dlouho střeží svá tajemství, a dostat se k pravdě, která je temnější, než očekával. Aby zachránil zmizelou dívku, musí nejdříve rozluštit případ té, která se beze stopy ztratila před ní: samotné Kelsey Willardové. Ať už mrtvá, nebo živá, je jeho jedinou nadějí…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

Pretty Girls Dancing , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tanči jen pro mě. Přihlašte se a napište ho.

SilvieSisinka
06.04.2024 4 z 5

Trošku se to občas vleče.Originalni zápletka.Konec skvělý.Za mě průměrné poctenicko.

genduna
20.07.2023 3 z 5

Orientace v mnoha jménech ze začátku dost náročná, druhá půlka knihy na rozdíl od té první, napínavá. Kniha celkově nebyla špatná..

Janík511
24.04.2023 4 z 5

Zajímavé, vraha jsem neuhadla.

Knižní novinky (13. týden)

22.03.2020

Knižní novinky (12. týden)

16.03.2020

Věděla, že nestvůry nebydlí v dětském pokojíčku. Žijí ve vašem městě nebo vedlejší vesnici. Pravděpodobně chodí do práce, mají sousedy, a když sekají před domem trávník, zdraví se s kolemjdoucími. Nestvůry vypadají úplně stejně jako my ostatní. To je na nich nejděsivější.

Rodiče, kteří přišli o dítě, mají vyhrazené speciální oddělení pekla.

Co je NORMÁLNÍ, když člověka postihne ta nejhorší tragédie v životě? Kdo má právo to posuzovat? Lidé, kteří nikdy nic takového neprožili?

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Tanči jen pro mě v seznamech

v Právě čtených1x