Takovej krásnej život přehled

Takovej krásnej život https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53156/takovej-krasnej-zivot-53156.jpg 3 19 19

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Takovej krásnej život. Přihlašte se a napište ho.

Kate72
21.10.2020 4 z 5

Humorné postřehy za života od útlého mládí až po zralý věk. Příjemná oddychovka kterou sfouknete za slabé dvě hoďky. Autorka rozverně vypráví o svých životních trapasech a různých peripetiích. Knížka je založena na humoru, pobavit a pohladit čtenáře na duši a to je vždy super.

Madluska
17.03.2018 2 z 5

Žádný literární skvost, ale jako oddychovka po těžkém dni to funguje dobře - člověk u toho totiž může zcela vypnout a jen jezdit po písmenkách a občas se spíš jen tak pod fousy pousmát nad nějakou zábavnou formulací. Nejdřív jsem byla hodně zklamaná - T. Kejvalová se v podvídkách (?) procházela krajinami dětství zcela nahodile, skákala v časech i dějích bez výraznější pointy, což mě osobně moc nebaví. S postupujícími stránkami a s přiblížením se k autorčině dospělosti už se to zlepšilo, ale stejně trvám na tom, že měl knihu někdo vzít a autorce poradit, co poškrtat, co uspořádat, co doplnit. Takhle si člověk ta vydařená místečka musí zbytečně vyzobávat, což je škoda, neboť paní Kejvalová evidentně smysl pro komiku nepostrádá...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Takovej krásnej život v seznamech