Taková ženská jako já přehled

Taková ženská jako já https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385274/mid_takova-zenska-jako-ja-do4-385274.jpg 3 57 57

Evelína a Johana mají dost důvodů se nenávidět – zamilovaly se totiž do jednoho muže. Nyní však mají dobrý důvod spojit síly. Věc má ovšem háček. Evelína se krátce po své smrti objeví u Johany jako duch. A v téhle neobvyklé situaci, která s sebou nese řadu komických příhod, se zrodí přátelství, díky němuž se bývalá manželka a bývalá milenka pustí do nelehkého úkolu – znovu získat Alexovu lásku a vyřadit ze hry případné sokyně. Evelína, Johana a Evelínina dospělá dcera Lina postupně s humornou nadsázkou a zdravou sebeironií vyprávějí o hledání lásky, která je provází celý život a trošku i po něm.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Taková ženská jako já. Přihlašte se a napište ho.

Nymfadora.T.
16.03.2024 4 z 5

Zpočátku jsem ji chtěla odložit, ale po pár stránkách jsem se začetla, a docela se mi to líbilo. Odpočinkové nenáročné čtení, možná si od autorky přečtu ještě nějakou.

Jirinamac
26.01.2022 3 z 5

Proč po něm všechny ženy touží a trápí se sobeckým chlapem i po smrti? Pana Úžasného bych chtěla vidět. :-)

IvetaZ
14.01.2022 2 z 5

Sobec, nevěra, smrt, nevyřízené účty. Lehké čtení o jedné rozbombardované rodině. Od ostatních románků se odlišuje zjevením ducha bývalé manželky, jinak na knihu asi snadno zapomenu.

Knižní novinky (13. - 26. srpna)

13.08.2018

Kniha Taková ženská jako já v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x