Otrokyňa přehled

Otrokyňa https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122951/otrokyna-122951.jpg 4 312 312

Tajný kruh série

Po zasvätení do Tajného kruhu mladých čarodníc sa Cassie opája svojou novonájdenou mocou, ktorá je rovnako návyková ako nebezpečná. Ocitne sa medzi dvoma súperiacimi klanmi a stojí pred zásadným životným rozhodnutím: Má zradiť tých, ktorých miluje alebo sa priznať a riskovať tak vyhodenie z kruhu?

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Otrokyňa. Přihlašte se a napište ho.

Brambora_Šeby
04.02.2024 5 z 5

Kniha o poznání lepší než první díl. Zajímavá zápletka a já přečetla jedním dechem. Upozorňuji, že konec je neuzavřený a i hned musím jít číst další díl.

Andynka
05.01.2022 3 z 5

Knihu jsem četla podruhé. Poprvé jsem ji četla, když mi bylo ještě nác a dávala jsem vysoké hodnocení. Teď s třicítkou na krku, knihu hodnotím jako podprůměrnou.
Ale musím se odpoutat od toho, že to není už četba, kterou bych vyhledávala.
První díl byl katastrofa, ale druhý už byl silnější.
Začíná se tady odkrývat strašidelné události minulosti a přítomnosti.
Líbí se mi i ta manipulace a ta tajemnost, který si příběh s sebou nese. Dokonce mohu napsat, že se i těším na další díl.

knihomolkaMist
09.04.2021 4 z 5

Je to skvělé!
Naprosto nenáročný příběh se zajímavou zápletkou. Skvělé odpočinkové čtení. Je to jedna z mála sérií, ve které jsem dokázala bez sebezapření pokračovat.
Příběh jsem si moc užila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Otrokyňa v seznamech

v Právě čtených3x