Tajné deníky Charlotty Brontëové přehled

Tajné deníky Charlotty Brontëové https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212577/mid_tajne-deniky-charlotty-bronteove-212577.jpg 5 42 42

Jistě by si mnozí přáli, aby slavná anglická spisovatelka Charlotte Brontëová po sobě zanechala utajovaný deníček – a proto je více než chvályhodné, že oblíbená Syrie Jamesová popustila uzdu své fantazii a na základě fiktivního nalezení zápisků vytvořila zdařilou, mimořádně čtivou knihu.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajné deníky Charlotty Brontëové. Přihlašte se a napište ho.

Noisette73
13.10.2020 5 z 5

Jedna z nejhezčích knih co jsem kdy četla, sestry Brönteovy a syrová vřesoviště, to je úžasná kombinace.

lapagerie
23.05.2016 5 z 5

Charlotte Brontë je ikona, a proto jsem si ráda přečetla i její fiktivní deník od Syrie James. A byla bych i ochotná uvěřit, že deník je pravý :) Knížku jsem ráda zařadila do knihovny a ráda se k ní občas navracím.

Káča2015
17.12.2015 5 z 5

Knížky Syrie James jsem objevila až letos. Ježíšek mi je už všechny veze, těším se, že je budu mít všechny doma pod střechou. Tajné deníky, Ztracené memoáry a Dracula se zařadí do mé top ten klasiky, kterou je potřeba jednou za rok provětrat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajné deníky Charlotty Brontëové v seznamech

v dalších seznamech2x