Tajemství žen, která by každý muž měl znát přehled

Tajemství žen, která by každý muž měl znát https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10674/tajemstvi-zen-ktera-by-kazdy-muz-mel-znat-10674.jpg 3 1 1

S nebývalou otevřeností se populární americká psycholožka a psychoterapeutka, autorka řady knih, mapujících vztahy mezi oběma pohlavími, zaměřila na to, co by měli muži vědět o ženách. S takřka buddhistickou moudrostí ukazuje na podstatu mezilidských nedorozumění a nabízí možnosti, jak dvě i zcela rozdílné bytosti mohou vytvořit harmonický celek.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Eminent

Whot Women Want Men to Know , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství žen, která by každý muž měl znát. Přihlašte se a napište ho.

LordSnape
08.02.2014 3 z 5

Místy velmi zajímavá věc, jen mi po dobu čtení přišlo na mysl, že se paní doktorka snaží ženy hodně paušalizovat. Prostě se chovají takhle a tak to je. Některé modelové situace na mé bývalé partnerky moc neseděly a tak bych si asi moc nepomohl. Velmi mě ale štval ten příkazový tón směrem k nám - můžům. Musíme se chovat takto, jinak ženy budou trpět či nám neporozumí. Zas na druhou stranu kniha dobře ukazuje některé myšlenkové pochody, které prostě jako chlap pochopit nedokážu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajemství žen, která by každý muž měl znát v seznamech

v Právě čtených1x