Tajemství tří žen přehled

Tajemství tří žen https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368084/bmid_tajemstvi-tri-zen-nOh-368084.jpg 4 43 43

Libuše je žena v produktivním věku, která statečně celé roky snáší manželovu přílišnou šetrnost a jeho sobectví. Ale když jejich děti vyletí z rodného hnízda, dodá jí to ten potřebný impulz a rozhodne se začít nový život. V ženském světě, jehož je najednou součástí, se ale nečekaně vyhrotí vztah jejích dvou dcer. Podaří se obětavé mámě postavit most mezi vlastními dětmi? A nedojde při tom k odhalení utajované minulosti?... celý text

Romány Pro ženy
Vydáno: , Brána

Tajomstvá troch žien , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství tří žen. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
28.08.2022 4 z 5

Příběh byl hezký,ale spíše pohádkový.Takový nepravděpodobný,ale mě se líbil.Přečteno na jeden zátah.

uzivatel1190
03.03.2022 3 z 5

Nenáročný román o matce a jejích dvou dcerách, z nichž každá má své tajemství. Četlo se to velmi dobře, v ději byly i zajímavé zvraty.

marwinmh
18.07.2021 3 z 5

Nenáročný příběh tří žen (matky a dvou dcer), z nichž každá má svá tajemství, každá se dokáže zachovat tak, aby z toho měla vlastní prospěch a pocit, že v životě to někam dotáhla, že si našla to své místo na slunci a teď je skutečně spokojená.
Síla opustit po letech vše známé, ne zrovna příkladná brigáda, nemoc, znovu objevená láska, manželství z rozumu - v této knize toho najdeme hodně.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajemství tří žen v seznamech

pro ženy

Mária Ďuranová