Tajemství Tří králů přehled

Tajemství Tří králů https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403733/bmid_tajemstvi-tri-kralu-3Th-403733.jpg 4 32 32

.. aneb o lidech, kteří nesměli vstoupit do historie. Do konspiračních teorií, začátků, ale i konců; nejen Třech králů Josefa Balabána, Josefa Mašína a Václava Morávka, ale do celé sítě Obrany národa a jejího fungování proniknete po přečtění této knížky, kterážto je psána velice čtivě. Pro milovníky druhého protifašistického odboje nutnost a pro dychtivé čtenáře, nebo začátečníky podobné četby dobrý start.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství Tří králů. Přihlašte se a napište ho.

jan.para
08.01.2023 4 z 5

Pěkné shrnutí činnosti legendární skupiny Tří králů, možná i čtyř, když k nim počítáme Františka Peltána. V knize jsou velmi zajímavé komentáře pamětníků.

XbookwormX
16.05.2022 5 z 5

Tři králové, tři hrdinové a to bez patosu a romantickýho pozlátka.
I když se bolševik snažil, aby se na ně zapomnělo, nestalo se tak a nikdy se zapomenout nesmí. A to se týká celýho odboje, bylo by totiž nefér, je z tý paměti vynechat. Všechny ty bezejmenný oběti, který neváhali pomáhat i za cenu nejvyšší.

ArwenAragorn
11.09.2020 4 z 5

Jména jsem znala, ale teprve tato knížka mi objasnila, jak důležití byli tito tři muži v našem odboji. To, co jsem se dozvěděla mě hodně překvapilo. Děkuji autorům za množství zjištěných informací.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajemství Tří králů v seznamech