Tajemství záhadného balíčku přehled

Tajemství záhadného balíčku https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30463/mid_tajemstvi-tajemstvi-zahadneho-balic-roP-30463.jpg 4 113 113

Tajemství série

Špekoun se s pomocí svého spolužáka z Afriky nevídaně zdokonalil v břichomluvectví. Brzy se ukáže, jak to může být užitečné při řešení dalšího tajemství.

Literatura světová Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Mystery of the Strange Bundle , 1951

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství záhadného balíčku. Přihlašte se a napište ho.

pepa4081
30.12.2021 5 z 5

Další, tentokrát hodně dlouhá, série od Enid Blytonové. První díl mi trochu vadila přezdívka špekoun a nepříjemný pan Goon, ale rychle jsem si zvykl a jako vždy jsem nadšený.
Nanejvýš uspokojivé.

nikikostadinova
04.07.2020 4 z 5

tak jsem přemýšlela. Dát tři hvězdičky za ten poloviční deux ex machina konec, nebo uznat, že tento díl je pokrok oproti minulým a nechat ty 4 ? no...nakonec budu hodná

buldozer5
07.07.2016 5 z 5

V každé knížce mi byl hrozně nesympatický Špekoun. Už jenom to jméno jsem od začátku nesnášel. Už jenom kvůli tomu, že v téhle knížce dostal od Goona zasloužený výprask jsem si tento příběh velice oblíbil:D
Jinak krásně napsaná knížka(jak jinak, když je od skvělé spisovatelky Enid Blytonové), u které jsem se ani trochu nenudil. Do hodnocení dávám 5 hvězdiček.

Zatím zde není žádná související novinka.

„Už druhý den mám pořád hlad." „To je přece krásný," pokývala hlavou Daisy. „Já zbožňuju ten hladovej pocit." „Jenom proto, že víš, že vždycky dostaneš spoustu jídla," poznamenal Pip. „Kdyby po dlouhou dobu nebyla k zakousnutí ani skýva chleba, už by se ti ten hladovej pocit tolik nezamlouval!"

Kniha Tajemství záhadného balíčku v seznamech

v dalších seznamech3x