Tajemství strašidelné věže přehled

Tajemství strašidelné věže https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353149/tajemstvi-strasidelne-veze-m2w-353149.jpg 4 113 113

Tajemství série

< 15. díl

Špekoun, vůdce dětí z Petterswoodu, je konečně zpátky z rodinné dovolené, takže se všichni mohou konečně společně pustit do nového dobrodružství.

Literatura světová Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Mystery of Banshee Towers , 1961

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství strašidelné věže. Přihlašte se a napište ho.

Knihomolka506
05.03.2022 5 z 5

"Z doby kamenné "
Hodnocení celé série: Další super napínavý a bohužel poslední příběh (proooč?) ze sérieTajemstvi, kterou jsem četla jako dítě. Zamilovala jsem se do všech dobrodružství, které hlavní postavy - parta dětských detektivů- prožily , hltala jsem každou stránku s napětím a z pokoje někdy ani nevyšla dokud jsem ji nedočetla.

pepa4081
02.01.2022 5 z 5

Vloni jsem přečetl od paní Blytonové 77 knih v celkem sedmi sériích. Prostě všechny „detektivky“, které jsem sehnal. Netroufám si hodnotit, která série je nejlepší, každá má své a všechny knihy jsem hodnotil pětkou. Úžasná porce milých, napínavých a zábavných příběhů, ke kterým se určitě za čas vrátím. Doporučuji.
Nanejvýš uspokojivé.

nikikostadinova
27.08.2020 3 z 5

druhá polovina byla lepší, ale ta první byl dost odvar. Ale jsem ráda, že jsem si tuto dětskou nostalgii dočetla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajemství strašidelné věže v seznamech

v dalších seznamech2x