Tajemství sídla Craven Manor - limitovaná edice přehled

Tajemství sídla Craven Manor - limitovaná edice https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532760/bmid_tajemstvi-sidla-craven-manor-limito-65d8744a1f5c1.jpg 4 1482 1482

Strašidelné domy série

Daniel zoufale shání práci. Když mu někdo pod dveře strčí vzkaz, který mu nabízí místo správce staré nemovitosti, má pocit, že to je příliš skvělé, než aby to mohla být pravda. Když ale dorazí do Craven Manor, zmocní se ho podezření. Dveře do starobylého sídla jsou dokořán a hala je plná pavučin a suchého listí. Je zjevné, že tam už dlouhá léta nikdo nebydlí. Za dveřmi však na něj čeká obálka. Jsou v ní peníze a příslib, že dostane další. Daniel je zoufalý. Navzdory svým pochybám se nastěhuje do správcova domku za rodinnou kryptou. Podivné události a úkazy, ke kterým v sídle dochází, je rozhodnutý nebrat na vědomí. Když se ale s blikáním rozsvítí svíčka v okně opuštěné věže, Daniel pochopí, že Craven Manor v sobě skrývá příšerné tajemství a že je v sázce jeho život.... celý text

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Fobos

Craven Manor , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství sídla Craven Manor - limitovaná edice. Přihlašte se a napište ho.

Galloway
včera 4 z 5

Tak tohle se Darcy opravdu povedlo.

Daniel se dostal z ulice díky svému bratranci Kylovi. Ten ale takový dobrák není, jde mu hlavně o peníze. Daniel to později sám pozná…

Když dostane nabídku na práci na tajemném sídle, které je zapomenuto, váhá, ale zkusí to. A nyní se rozjíždí ten skvělý tajemný příběh s majitelem domu. V domě se objevují obálky se vzkazy, aniž by Daniel kohokoli viděl. Na zahradní domek mu někdo v noci ťuká. Děj skvěle graduje a celý ho opět zamotává Kyle, který popravdě zamotal hlavu i mě ohledně Brana, majitele domu. I já nakonec váhala o dobrotě tohoto člověka.

Kniha skončí skvělou bitvou s obrovským monstrem, které lační po krvi. Máte rádi duchařiny? Máte rádi pocit husí kůže? Tak začněte číst Darcy.

TerkinKnižnySve
18.05.2024 4 z 5

Darcy Coates - Tajemstvi sidla Craven Manor

Počet strán: 240
Vydavateľstvo: #edicefobos
Žáner: #horor

Druhá časť domov Tajemství sidla Craven Manor bol od už od začiatku velmi zaujímavý.

Daniel, chlapec, ktorému šťastie príliš nepraje, si po dlhom hľadaní stálej práce nájde list v obálke - ponuku práce zahradnika v sídle o ktorom počul legendy.

Veru zaujímavá praca, výborne platená a hlavne podivná a záhadná.

Podmienky, ktoré musí splniť a ktoré bolo jasné, že jednoducho nesplní boli jednoduché.

Už po prvej noci bolo však jasné, že tu nieco nehra a odvtedy to uz islo hopom.

Duchovia a dávna pomsta, bratranec, ktorý urobil viac škody ako úžitku a všetko išlo do ťahu.

parádny zážitok a pri niektorých kapitolách som bola rada, že čítam cez deň.

Za #spolocnecitanie ďakujem
Kattykitty De Peyrac Petra Turnová Jana Sterankova Lucie Dušková Lucie Reková Vlčková Vlasta Śtěpánková

#recenzieTerka #kniznarecenzia #skbookstagram #milujemeknihy2 #darcycoates #tajemstvisidlacravenmanor

Obsah:

#bojoprežitie #práca #tajomstvo #duchovia

Daniel zoufale shání práci. Když mu někdo pod dveře strčí vzkaz, který mu nabízí místo správce staré nemovitosti, má pocit, že to je příliš skvělé, než aby to mohla být pravda. Když dorazí do Craven Manor, zmocní se ho podezření. Za dveřmi na něj čeká obálka. Jsou v ní peníze a příslib, že dostane další. Když se ale s blikáním rozsvítí svíčka v okně opuštěné věže, Daniel pochopí, že Craven Manor v sobě skrývá příšerné tajemství… a že je v sázce jeho život.

Pazďa
15.05.2024 2 z 5

Z těch pár knih co jsem ze série četl mi to přišlo zatím nejslabší, protagonista je nepopsaný list papíru, zápletka spíše z fantasy než z hororu a příběh se kdovíjak nehýbe.

Pravidla hry, Léčebna a další knižní novinky (15. týden)

07.04.2024

Tipy na poprázdninové knižní novinky

28.08.2019

Knižní novinky (34. týden)

18.08.2019

Kniha Tajemství sídla Craven Manor - limitovaná edice v seznamech