Rozhodnutí porodní báby přehled

Rozhodnutí porodní báby
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249347/mid_rozhodnuti-porodni-baby-249347.jpg 4 457 457

Tajemství porodní báby série

Magdeburg v roce 1179 Na dvorském sněmu císař Fridrich Barbarossa hodí rukavici Jindřichu Lvovi. To znamená válku a Christian s Martou každým dnem očekávají, že zasáhne i jejich vesnici. Nakonec markrabě míšeňský, Oto z Wettinu, vezme s sebou Christiana jako velitele svého vojska do boje a Marta musí čelit jiné obtížné výzvě.

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Die Entscheidung der Hebamme , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rozhodnutí porodní báby. Přihlašte se a napište ho.

Lolila
12.02.2024 4 z 5

Aj tento diel pokračuje v rovnakom duchu ako predchádzajúce - história, politika, dobro a zlo, smutné aj šťastné chvíle,... Stredovek bolo kruté obdobie.

petrulka
11.01.2024 5 z 5

V tomto díle je to už hodně o politice, mocenském vlivu, válce. Jistým způsobem je lidstvo stále stejné. Samá intrika, překrucování slov i faktů, lži. Strach, aby někdo nezaslechl to, co nemá. K tomu všemu zvláštní konec. Vnímám ho jako křivdu i zadostiučinění zároveň. Celý příběh je velmi čtivý, historická fakta zaujmou, jejich lehké přizpůsobení lince příběhu potěší.

Szilvia1
09.09.2023 4 z 5

Třetí díl o porodní báby Martě má trošku pomalý rozjezd,ale skoro na konci to začíná být zajímavý,napínavý i když předvídatelný.Je to pěkný historický román,kde je spousta postav(historických),ale přečtu i další díly,protože jsem zvědavá co se stane s Martou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rozhodnutí porodní báby v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech3x