Tajemství Malinové hůrky přehled

Tajemství Malinové hůrky https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491856/bmid_tajemstvi-malinove-hurky-Uwi-491856.jpg 4 22 22

Lola, zvaná Lů, je chytrá, trochu ztřeštěná dívka na prahu dospělosti, žijící v bohaté čtvrti v Bostonu. Její babička, baronka Elizabeth, vnučce na sklonku svého života vypráví o krátkém románku, který prožila ještě před sňatkem z rozumu na jednom beskydském předhůří, zvaném Malinová hůrka. Lů se dostanou do ruky i dopisy, které babička dlouhá léta přede všemi tajila. Šokovaně se dozvídá, že o své rodině netušila spoustu věcí, objevuje stále další záhady a otazníky, proto je pevně rozhodnuta najít odpovědi. Podaří se Lů vyřešit záhadu tajemné dívky, která se proplétá historii rodiny jako červená nit? A jakou roli hrají v tomto příběhu rudé čtyřlístky?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství Malinové hůrky. Přihlašte se a napište ho.

Jana.Kuc
07.08.2023 4 z 5

Příjemná pohádka pro dospělé :-)

Meg566
12.04.2023 5 z 5

Martinova dílka, i ta, které zatím knižně nevyšla, mě vždycky pohladila po duši. Věděla jsem, že jeho způsob psaní je mi blízký a způsob podání osudů lidí kolem Malinové hůrky nedovolil knihu číst na nějaká mnohá pokračování. Krásnější, tajemnější, napínavější a laskavější příběh už jsem si dlouho nepřečetla. Mé emoce byly jako vlny oceánu za bouře. Přeji krásné zážitky, protože ta kniha je jich plná. A abych nezapomněla, krásné ilustrace, které knihu doplňují, má na svědomí autor sám. Kochejte se.

Barb.Rýdl
10.04.2023 5 z 5

Martin píše skvěle, a hrozně jsem se těšila vždy na další stranu, co nového se dozvím. Je to kouzelná fixe, zabalená v příběhu který pohladí duši. Za mě super!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajemství Malinové hůrky v seznamech

v Právě čtených1x