Tajemství dvou partnerů (Teorie a metodika práce se sny) přehled

Tajemství dvou partnerů (Teorie a metodika práce se sny) https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302156/bmid_tajemstvi-dvou-partneru-teorie-a-me-xmQ-302156.jpg 5 36 36

První české dílo zabývající se interpretací snů prostřednictvím mýtů. Později přepracováno do Tajemství dvou partnerů: Sny a mýty, které vydalo Argo, které je doplněno o další snové příběhy a rozsáhlejší závěrečný příběh.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství dvou partnerů (Teorie a metodika práce se sny). Přihlašte se a napište ho.

changaj
07.01.2021 5 z 5

Autorka není "jen" psycholožka a překladatelka, ale po přečtení knihy je mi jasné že i šamanka, nebo spíš moudrá pohádková babička...Propojení snového, mytologického a pohádkového světa je tak samozřejmé a průzračné, že i samotné čtení doslova otevírá oči a srdce.

knihyKeMne
28.01.2020 5 z 5

Kniha se zavádějícím (pro neznalce problematiky) názvem a suchou anotací. A spoustou doporučujících komentářů. Naštěstí, protože jinak mohla uniknout mé i vaší pozornosti.

Doporučuju!

První část je vlastně teorie vysvětlující základní pojmy psychologie, jako je ego, vědomí, archetyp... Není radno ji přeskočit, pro vážnou práci se sny je nezbytná. A navíc mě bavila.

Ale samotná metodika rozboru snů, to je prostě bomba. Jednak přesvědčivě vysvětlí, proč je dobré se sny pracovat, proč nefungují klasické snáře, ale i poradí, jak si sny zapamatovat a co vše nám můžou dát. Včetně podrobného návodu i s příklady. Tak podrobného, že jsem ho zvládla aplikovat hned na nejbližší sen a wow co já se o sobě dozvěděla hned za první noc!

Oneironautík
12.07.2019 5 z 5

Skvělá průvodkyně snovými krajinami mysli!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajemství dvou partnerů (Teorie a metodika práce se sny) v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x

psychologie sny výklad snů

Jana Heffernanová
česká, 1941
2005  92%Příběh cesty na Sever I
1995  92%Tajemství dvou partnerů (Teorie a metodika práce se sny)
2006  93%Příběh cesty na Sever II
2006  93%Příběh cesty na Sever III