Tajemství dědečkova deníku přehled

Tajemství dědečkova deníku https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211358/bmid_tajemstvi-dedeckova-deniku-eQw-211358.jpg 5 29 29

Zatímco rodiče odjeli na dovolenou, Karlík tráví prázdniny u babičky Vodněnky v Přelouči. Původně poklidné prázdninové lenošení se ale rázem změní ve velké dobrodružství, když babičku jednou ráno odveze sanitka do nemocnice a městský kluk Karlík se o sebe najednou musí postarat sám. Pustí se do pátrání po svém dědečkovi, o němž ví, že byl námořníkem. Ale nesahají snad jeho kořeny až k pirátům, nebo dokonce vodníkům? Dobrodružný příběh pro mladší čtenáře, v němž jednu z hlavních rolí hraje příroda a krajina v okolí Přelouče, Semína a Slavíkových ostrovů. Pro čtenáře od sedmi let... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství dědečkova deníku. Přihlašte se a napište ho.

postmoderna
14.07.2022 2 z 5

Na knize mi vadily vsuvky, propašované se záměrem děti poučit o všem možném.

Alíša236
09.01.2021 5 z 5

Tahle byla dobrá. Především velice oceňuji její vtip. Zjistila jsem, že opravdu vtipných knih je velmi pomálu a v dětských knížkách snad ještě méně. Když už, tak jsou většinou obhroublé, nebo ve stylu Laurela a Hardyho, zde byly vtipy opravdu vtipné, někdy i poučné a hlavně pobavily děti i mě. Tedy doporučuji.

mol007
30.01.2018

Střídali jsme se ve čtení s dcerou (7 let) a všechny nás to bavilo. Hezky podaný příběh, srozumitelně napsaný, humorný a bez příkras - tím myslím, že tam není (v první půli) nic přehnaně nafouklého. Klidně by se vše mohlo stát a přesto je to krásně dobrodružné... A to si myslím, že děti právě ocení.
Druhá půlka je tak trochu splněný sen... nejen Karlíkův, ale i čtenářův.
Naši Vilmu to moc bavilo. Knihu po přečtení s úsměvem objímala a zároveň si zoufala, že nemá pokračování. Takže se za něj přimlouváme a budeme se těšit!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajemství dědečkova deníku v seznamech

v dalších seznamech1x

prázdniny prarodiče babička dědeček