Tajemství přehled

Tajemství
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483075/bmid_tajemstvi-Hwq-483075.jpeg 4 238 238

Mary skrývá tajemství. Před čtyřiceti lety učinila rozhodnutí, které navždy změnilo nejen její život, ale i život někoho, kdo je blízký jejímu srdci. Beth hledá odpovědi. Nikdy nepoznala pravdu o svém původu a kořenech. Teď ji ale potřebuje znát. Když se jich dopátrá, může to zachránit její nemocné dítě, které nutně potřebuje pomoc. Když mezi matčinými věcmi objeví starý vybledlý novinový výstřižek, uvědomí si, že klíč k synově budoucnosti leží kdesi hluboko v její minulosti. Musí se vrátit tam, kde to všechno začalo, aby rozluštila tajemství.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Secret , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství. Přihlašte se a napište ho.

stejsdan
11.11.2023 5 z 5

Úžasné počtení, vůbec jsem se nenudila, bavilo mě to. Příběh s lidskou hloubkou, který se po 40 ti letech krásně uzavře. Moje první knížka od této autorky, ale hádám, že nebude poslední.

Renike
07.11.2023 5 z 5

Knihy autorky mám moc ráda, tahle kniha byla nádherná, nemohla jsem se odtrhnout.

Kenan
22.09.2023 3 z 5

Četla jsem od autorky už víc knih a tato mi přišla slabší. Beth a Michael mají nemocného syna. Potřebuje transplantaci ledvin a ani jeden z rodičů nemůže být dárce. V minulosti Beth se skrývá spousta nevyjasněných věcí o její rodině, které se postupně začínají odkrývat. Linka v minulosti se mi líbila víc, ale přesto mi vadily některé situace, které mi přišly příliš přitažené za vlasy a celkově mě příběh celkově nezaujal, i když je psán opět čtivě.

Knižní novinky (44. týden)

31.10.2021

Kniha Tajemství v seznamech