Tajemný oheň přehled

Tajemný oheň https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461765/bmid_tajemny-ohen-hEm-461765.jpg 4 39 39

Sága rodu Courtneyů série

Sourozence Thea a Connie Courtneyovy rozdělí v raném dětství smrt rodičů. Theo, který chce utéct před svým svědomím, se přidá k Britům v boji proti francouzské a indické armádě a Connie odjíždí do Francie vypořádat se s vlastními démony. Oba ale záhy poznávají, že dali všanc vlastní životy.

Literatura světová Dobrodružné Romány
Vydáno: ekniha , Alpress

Ghost Fire , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemný oheň. Přihlašte se a napište ho.

mi-380
03.12.2022 4 z 5

Indie, Amerika, Francie, šestá kniha a šestá generace Courtneyů. Autor se v jednom ze svých posledních románů s pomocí spoluautora Toma Harpera vrací do osmnáctého století a snaží se propojit nejstarší generace Courtneyů s těmi mladšími. Úspěch částečný. Mezi sedmou a osmou částí zůstala díra velká skoro jako jedno století. Co se mu ale povedlo, je udržení standardně vysoké čtivosti, kdy střídá americké dobrodružné šarvátky bojovníka proti Francouzům Thea s pařížskými milostnými eskapádami jeho sestry Connie. Oba osudy jsou dramatické, zábavné, napínavé, plné nečekaných zvratů a očekávané erotiky.
85 % (aktuálně pouhých 24? hodnocení s průměrem 86 %).

P.S.
Pro ty, kdo si tuto ságu rádi přečtou chronologicky:

Jerry H
17.11.2022 5 z 5

Tak toto počtení nemělo jedinou chybu. Napínavé, akční, vygradované do posledního řádku knihy.

Francois17
28.08.2021 5 z 5

Trochu mě zamrzelo, že autor hned na začátku knihy tak lehkovážně nechá zamordovat hrdiny, kterým jsem držel palce celý předcházející díl. Neuvěřitelné. Jinak je to ale opět napínavá dobrodružná knížka jak má být. Následovat bude asi Na život a na smrt, což je prý první knížka série, kterou autor napsal. Je to zmatek, ale budu věřit ostatním čtenářům.

Knižní novinky (42. týden)

11.10.2020

Kniha Tajemný oheň v seznamech