Tady straší naši přehled

Tady straší naši https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436944/bmid_tady-strasi-nasi-n0q-436944.jpg 4 20 20

Anetka bydlí v Novém Strašecí, chodí do první třidy a moc se jí stýská po její babičce, která odjela na dlouhou dovolenou. Každý den babičku vyhlíží, a tak když se jednoho dne babička objeví u jejich vrátek, je Anetka nejšťastnější holčičkou na celém světě. A to ještě netuší, že její babička není jen tak obyčejná babička. Je totiž kouzelná! Anetku tak čeká úžasná cesta do kouzelného městečka Staré Strašecí, které je plné pohádkových bytostí. Pro děti od 6 let.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tady straší naši. Přihlašte se a napište ho.

Bonda
07.09.2023 4 z 5

Pěkný je moment překvapení, když zjistíme, čím je rodina zvláštní (viz anotace). Hezké je i celkové vyznění knihy ve smyslu, že i staré rodinné spory je možné urovnat a že je škoda se o to nepokusit. Text je obdařený lehkostí, jemnou fantazií. Sympatická, ale nepříliš výrazná jednohubka.

simca9342
14.07.2023 5 z 5

Přečtená před lety.

Anetka je holka jako každé jiné šestileté dítě. Její babička odjela na cesty a Anetka se nemůže dočkat až se vrátí. Pak se začnou dít věci! Zjistí, že její rodina není zas tak úplně normální. Maminka je rusalka, babička stará čarodějnice (ne věkem, prostě stará!)
a mají příbuzné... strašidla!
Jak dopadne setkání celé rodiny po letech?

Knihomolka506
13.01.2022 5 z 5

Co je zvláštního na tom mít rodinu trochu "na hlavu"? Na to přijde jednou malá Anetka, která má opravdu zvláštní příbuzenstvo. Jsou strašidla... BUBUBU!
Když se ale mají všichni po letech (možná staletích) vidět, může se stát ledacos.

Knižní výzvy: databazeknih.cz, téma 1. : kniha od autora mého dětství

Knižní novinky (47. týden)

15.11.2020

Kniha Tady straší naši v seznamech

v dalších seznamech2x