Tabitha přehled

Tabitha https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135880/tabitha-135880.jpg 4 10 10

Život se stal pro Tabithu peklem od té doby, co se jí jako sirotka ujala její nespravedlivá teta Minerva Montecueová a krutý bratranec Richard. Když z tichého malého děvčátka vyroste krásná mladá žena, je to ještě horší. Richard po ní zatouží, a když ho Tabitha odmítně, pokusí se prosadit svou vůli násilím. Existuje však jeden muž, který ji miluje a chrání před bratrancovými nástrahami. Tabitha už ale nechce být závislá na jednom muži …... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

TABITHA , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tabitha. Přihlašte se a napište ho.

Allla9
04.12.2022 3 z 5

Od knížky jsem dostala to, co jsem očekávala. Romantický příběh.

vcielka
22.05.2021 3 z 5

Bolo to lepsie ako priemer, ale so 4* trosku vaham. Miestami sa mi to pacilo, miestami mi to prislo prilis naivne, ciernobiele. Ludia su bud velmi zli alebo len velmi dobri. Trosku ma hneval aj ten neosobny styl, ktory popisoval veci viac povrchne, nez by siel do hlbky. Hlavni hrdinovia boli az prilis dobri, mili, bez nejakych neduhov a zlozvykov. Trosku korenia mi tam chybalo a bolo by to za cele 4*

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tabitha v seznamech

Anglie 19. století