Světla na moři přehled

Světla na moři https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416887/bmid_svetla-na-mori-EuP-416887.jpg 4 38 38

Někdy se musíme ztratit, abychom nalezli sami sebe... Postarší manželé Harold a Mary Rose Grapesovi celý život bydleli v domě na samém konci útesu v San Remo de Mar, na ostrově, ze kterého se nikdy nevzdálili. Znenadání však mají svůj domov vzhledem k nebezpečnému místu zanechat a být přemístěni do domova důchodců. Zoufalý pár, jehož sny před mnoha lety utnulo úmrtí jejich syna, prožívá v domě poslední dny. Manželé jsou si vědomi, že opustit svůj domov by pro ně znamenalo nechat za sebou jediné období, kdy byli v životě šťastní. Netuší, že noc před vyklizením domu se všechno změní, avšak nikoli tak, jak by si kdy dokázali představit. Od své minulosti se musí odpoutat a vydávají se na mimořádnou a dojemnou pouť. Svěží, poutavý a citlivě vyprávěný snový příběh Miquela Reiny je velmi inspirativní a zanechá ve vás silnou naději, že za své sny má smysl bojovat.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Argo

Luces en el mar , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Světla na moři. Přihlašte se a napište ho.

Kristenbooks
08.12.2021 4 z 5

Kniha byla hezká, ale člověk musí číst srdcem a nepřemýšlet nad tím, jestli je to možné nebo ne. Kniha se mi líbila.

Danago
09.08.2021 3 z 5

Vaše sny se mohou stát skutečností. To je pro mě krásné poselství této knihy.

Lemurka
27.07.2020 4 z 5

Mě se to líbilo. Zajímavé, neotřelé, zvláštní téma, zmrazivé prostředí. Zamyšlení nad životem...Mají můj obdiv, že tu drsnou cestu a zimu přežili. Krátké kapitoly zakončené tak, že chcete pokračovat ve čtení. Překvapilo mě zakončení příběhu. Knihu si v budoucnu někdy přečtu znova.

Knižní novinky (42. týden)

14.10.2019

Kniha Světla na moři v seznamech

v Právě čtených1x

španělská literatura