Svatební náramek přehled

Svatební náramek
https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/81749/bmid_svatebni-naramek-gvr-81749.jpg 4 16 16

Podle rómské tradice znamená svatební náramek, který ženich připne nevěstě, osudové pouto na celý život. Ale učitelka angličtiny Heather je zaskočena, když se tento nádherný klenot octne na jejím zápěstí. Přece si nevezme sedmnáctiletého mladíčka Branka!

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Marriage Bracelet , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svatební náramek. Přihlašte se a napište ho.

maryzka
22.01.2023 1 z 5

Nějak mě tato romance moc nezaujala.

reader.007
30.12.2022

Sice jsem se u toho nijak zvlášť nebavila, nicméně na medvědí "tanečníky" a jejich drezéry už se po přečtení tohohle nikdy nebudu dívat stejně...

"Proč to musí být mládě?"
"Protože se musí cvičit od narození. Starší medvěd je tvrdohlavý a člověka neposlechne. Když je mláděti pět měsíců, upilují mu zuby až k dásním a navléknou mu kovový obojek. Když se vzpamatuje z bolesti, drezér mu působí další muka tím, že mu řeže a pálí přední tlapky, takže se medvěd staví na zadní, aby bolest zmírnil. Drezér přitom tahá za řetěz připevněný k obojku. Tak se medvěd naučí tancovat na zadních, protože při každém zatahání za řetěz se mu vybaví nesnesitelná bolest."

kvetuse3368
31.05.2020 5 z 5

Velmi lehké odpočinkové čtení, jak občas říkám, pohádkové :) . Dobře se četlo, děj pěkně utíkal.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Svatební náramek v seznamech

v Právě čtených1x