Svatební cesta do Londýna přehled

Svatební cesta do Londýna
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449046/bmid_svatebni-cesta-do-londyna-xVK-449046.jpg 3 5 5

Když se Beth provdala za svého přítele z dětství, aby se zbavila dluhů, krátce po svatbě se její manžel vrátil ke svému životu v Londýně. Beth zůstala na všechno sama! Jenže teď je Ren zpátky - navíc jako lord a majitel panství - a jí se rozbuší srdce pokaždé, když je nablízku. Obává se totiž, že Ren bude chtít dědice… a toho mu dát nemůže. Jenže opožděná svatební cesta do Londýna jí obrátí život naruby.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Her Convenient Husband's Return , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svatební cesta do Londýna. Přihlašte se a napište ho.

modranka
03.10.2021 1 z 5

Tak toto bolo naozaj odtrhnuté od reality a najmä dobových reálií. Navyše bol text nudný, dejové sekvencie sa motali stále dookola, hlavný hrdina mi bol nesympatický a ani hlavna hrdinka (možno mala vzbudiť u čitateľa ľútosť, kvôli svojej slepote) nebola nič moc. Časovo sa mi nepodarilo dej zaradiť , len predpokladám tak prelom 18. - 19. storočie (rozvoj poľnohospodárstva). Preto je zarážajúce, že hlavný hrdina rozdal pôdu nájomcom. Ak sa autorka rozhodne písať historickú romancu tak nech zabudne na myslenie 21. storočia. Navyše ak tato autorka vyštudovala históriu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Svatební cesta do Londýna v seznamech

v dalších seznamech4x