Svatební cesta do Jiljí přehled

Svatební cesta do Jiljí
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325669/svatebni-cesta-do-jilji-QQb-325669.png 4 215 215

Prozaická prvotina brněnského autora satirických revuí a komedií zachycuje humorným způsobem devět předsvatebních dní mladé dvojice dnešních dnů. Na jejich příběhu, způsobu myšlení a jednání, na jejich citovém poutu sledujevznik arozvoj schopnosti moderního člověka žít ve dvou. Se suchým humorem a se smyslem pro ironii vypráví o jejich seznámení, společných prožitcích až po rozhodnutí uzavřít manželství.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svatební cesta do Jiljí. Přihlašte se a napište ho.

Naďa2411
28.05.2024 5 z 5

Příjemná akniha do aprílového počasí, humorné scénky ze života se mi líbily, budoucí manželé mají svatební cestu do Jiljí, ale málem ...... Novomanželka byla trochu naivní až natvrdlá, ale manželství (doufám) jí snad změní ku prospěchu ženicha.

Andrea864
27.04.2024 5 z 5

Kniha se mi líbila. Film, který mám moc ráda se od knihy téměř neliší, ale něco navíc tu samozřejmě je. Skvělá práce s češtinou. Vtipná, milá oddechovka.

Kackac77
01.02.2024 5 z 5

Audiokniha
Poslouchala jsem na doporučení a parádně jsem si to užila. Poslouchám dnes s přestávkami celý den a přistihla jsem se, že se u toho usmívám jako debílek. Je to velmi milý příběh, vtipný, chytrý, má to spád a nápad. Skvělé posloucháníčko

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Svatební cesta do Jiljí v seznamech

v Právě čtených1x