Svatby v domě přehled

Svatby v domě https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96024/svatby-v-dome-sebran-96024.jpg 4 142 142

Svatby v domě série

K vydání připravili Jaroslava Janáčková, Milada Chlíbcová, Milan Jankovič a Václav Kadlec. Přebal, vazba a grafická úprava Milan Albich.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svatby v domě. Přihlašte se a napište ho.

ctenarTanDa
03.04.2024 1 z 5

Vrcholná tvůrčí zralost spisovatele,jeho originální umění. Dobře. Chtěla jsem najít tu krásu díla, ale nenašla. Prostě neoslnila,a nečetla se mi dobře.

Atanone
19.01.2024 5 z 5

S Hrabalovými knihami to mám jako s koupáním ve studené vodě. Dlouho váhám, protože vím, že to nebude jen tak, pak se dlouho osměluju, ale když už jsem tam, nechce se mi ven.
Hořkosladcepoetický příběh, ve kterém se pan Hrabal sám odzrcadluje v očích své ženy, je pro mě krásný i tím, že se mu nejen podařilo vyzpovídat se uvěřitelně ze své jinakosti a sám sebe pro čtenáře nazdobit jako ten pařížský dort se šlehačkou, o kterém se jeho Pipsi tolikrát zmiňuje, ale navíc se úžasně vcítit do myšlení ženy.
Na pomysleném žebříčku hrabalovek u mě tahle půjde úplně nahoru.

tlllk
11.01.2024 3 z 5

Životopis podaný spôsobom, čo by som chcel aby si o mne myslela moja manželka, má svoju charizmu, a celej knihe sa nedá uprieť génius loci, ale ako tu bolo viac krát spomenuté, postráda zmysluplnú dejovú líniu. Nie som sklamaný, skôr iba neohúrený.

Více než 100 dalších eknih zdarma...

02.12.2019

Ocenění knihy (1)

1993 - Cena Jaroslava Seiferta

Kniha Svatby v domě v seznamech

v dalších seznamech1x