Sváděj mě přehled

Sváděj mě
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501733/bmid_svadej-me-Ddk-501733.jpeg 4 343 343

Phoenix série

V erotickém klubu Phoenix platí jediné pravidlo: Smíte se dívat, ale nedotýkat. Tedy platilo… do chvíle, než se mocný majitel klubu Rhys Harrington zamiloval do nové hvězdy své show. Teď je to na ní. Přistoupí na jeho hru? Pokud řekne ano, nepůjde už jen o její potěšení. Rhys si totiž nepodmanil pouze její tělo, ale i duši.

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Metafora

Watch Me , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sváděj mě. Přihlašte se a napište ho.

Blanka29
13.05.2024 3 z 5

Jelikož jsem chtěla změnu, tak jsem se vrhla na tuto knihu, kterou už mám delší dobu. Příběh z erotického klubu, který se tam naštěstí celou dobu neodehrává :) Příběh odsýpal velmi rychle, až jsem byla překvapená, že už jsem se dostala na konec. U postav nemám co vytknout, byly opravdu sympatické a ač byl konec předvídatelný, tak mi to vůbec nevadilo :) Akorát co mi vadilo bylo, že hlavní padouch nedostal moc prostoru a vesměs jsme se ani nedozvěděli, jak to dopadlo....

Lavina
23.04.2024 5 z 5

Tak to hle bylo super....v této kategorii jedna z lepších knih...prostředí erotického klubu bylo fascinující,probíhající přátelství i láska...většinou vše až moc na hranici ale v kompletu super...můžu jen doporučit a teda žhavé od první do poslední strany..

Ála1968
19.04.2024 4 z 5

Začátek příběhů z klubu Phoenix byl skvělý.Zoe vymyslela s kamarádkami bezva pomstu a netušila,že se zamiluje do Rhyse,majitele klubu.Bylo to něco jiného a hezky se to četlo.Těším se na Zoiny kamarádky

Vychází Pohřbené kosti, Musím tě zradit a další knižní novinky (38. týden)

18.09.2022

Vychází Čtenářský diář 2023, Sváděj mě a další knižní novinky (35. týden)

28.08.2022

Kniha Sváděj mě v seznamech