Návrat do letného domu přehled

Návrat do letného domu https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290665/bmid_navrat-do-letneho-domu-Eas-290665.jpg 4 85 85

Summerhouse série

Druhý raz privádza autorka čitateľa do letného domu a spolu s ním aj ďalšiu trojicu žien, s ktorými sa život nemaznal. Každá je iná, no majú niečo spoločné – všetky nosia vo svojom vnútri trápenie. Či už je to mladá rebelantka Zoe, obeť automobilovej havárie; Faith, ktorá po smrti manžela stratila zmysel života; alebo zdanlivo šťastná, no v hĺbke duše nespokojná Amy. Všetky tri dá dokopy psychologička Jeanne a ponúkne im možnosť stráviť týždeň vo svojom letnom dome, kde už nejedna pacientka našla stratenú duševnú rovnováhu. Viac než dom a pokojné prostredie lesa však zúfalým ženám pomáha záhadná madam Zoya, miestna liečiteľka, ktorá má schopnosť preniesť ľudí do minulosti, aby zmenili svoj osud. Lenže tentoraz si vypočuje zvláštne želanie. Nové zákazníčky nechcú cestovať do svojej minulosti, ale do osemnásteho storočia. Prečo? Ako to ovplyvní ich životy? A podarí sa im to? Odpovede na tieto a ďalšie otázky na vás čakajú v knihe plnej romantiky, napätia a histórie.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Return to Summerhouse , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Návrat do letného domu. Přihlašte se a napište ho.

Rowana
10.01.2022 4 z 5

První díl jsem četla již před velkou řádkou let, bez tušení, že existuje i pokračování. Na to jsem přišla až teď a potkalo mě nejspíš v tu správnou chvíli a knížka se mi trefila do chuti. Příběh jsem si velice užila a určitě se pustím i do třetího pokračování. Cestování časem je v této sérii pojato pro mě zajímavým způsobem - i následná volba, jak se změnou života mohou hrdinky naložit - chceš - nechceš. Moc příjemné čtení.

Kudík
13.05.2021 4 z 5

Nápad s cestováním všech tří (Amy, Faith a Zoe) do 18. stol. byl zajímavý. Každá se tam něčemu přiučila a nechala tam, svým způsobem, i kus svého srdce. Část zápletky mi přišla podobná (logicky) s předchozím dílem a opět to bylo doslova kouzelné. Spoiler: Teď mi jen chybí informace, zda se Amyina dcera nakonec rozhodla "narodit" a u Faith mě překvapila výsledná volba, i když to bylo dobře zdůvodněné.

ydnac
07.09.2020 4 z 5

Hezké, lehké, oddychové čtení :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Návrat do letného domu v seznamech

v dalších seznamech2x

romantika