Život pod závojom přehled

Život pod závojom https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95903/zivot-pod-zavojom-95903.jpg 4 235 235

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Život pod závojom. Přihlašte se a napište ho.

p.stranska
22.02.2024 4 z 5

Po přečtení této a jí podobných knih si víc než kdy jindy uvědomuji, jaké štěstí mám, když žiji v této době a ve střední Evropě. Ona ta naše Země je celkem maličká, ale rozdíly mezi jednotlivými kontinenty, co do způsobu života a přemýšlení lidí, jsou obrovské. Jsem šťastná, že můžu řešit ty svoje malé, přízemní problémy po svém a
nemusím se bát, že mě za to někdo ukamenuje.

Radimka
08.10.2023 5 z 5

Už jsem ji kdysi četla a myslela jsem si, že ji teď jen tak přehupsnu. Ale četla jsem poctivě. Čtivá, zajímavá a strašná. Pro mne s pocitem zmaru a bezvýchodnosti pro arabský baby.

pedroK
23.08.2023 5 z 5

Četla jsem poprvé asi v 18 letech, nyní podruhé a zase to ve mně zanechalo trpkou pachuť přezajímavého Orientu. My si ani neumíme představit míru nesvobody, v jaké jsou saudské ženy vychovávány, míru krutosti, s jakou jsou souzeny, míru přezíravosti, jak jsou ženy vnímány a nazírány. Naše zlatá křesťanská střední Evropa.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Život pod závojom v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech4x