Strýček Bosko přehled

Strýček Bosko
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15263/bmid_strycek-bosko-nU2-15263.jpg 4 6 6

Kouzelný strýček Bosko vede dětského i dospělého čtenáře na výpravu do krajiny osvobozené obraznosti, kde se odehrává, co by jinde připadalo neuvěřitelné.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strýček Bosko. Přihlašte se a napište ho.

jejda.majda
03.03.2022 3 z 5

Tři příběhy ze zasněné pohádkové krajiny od mého oblíbeného českého spisovatele židovského původu. Umím si představit, jak bych příběhy hltala jako malá a nebo jak bych je četla svým dětem před spaním.

Není to klasické Fischlovo syrové vyprávění, ale je to moc milé čtení.

Darkry
24.12.2021 4 z 5

Královská hostina pro dětskou fantazii.

L.Helena
22.03.2021 3 z 5

Teda to byla blbina! Možná jako pohádková knížka pro děti nebo pro někoho, kdo si potrpí na přebujele vyfantazírované historky …, ale i tak je zde až příliš mnoho podivných postaviček, děj celkem nijaký, ani trošku napětí či náznak něčeho, co by připomínalo klasický pohádkový rozpor mezi dobrem a zlem, no a i to od pohádek očekávané morální ponaučení hodně chabé.

Tuto malou a útlou knížečku jsem našla v knihobudce, a zase ji tam ochotně odnesu, kde ji třeba najde někdo, koho víc potěší (a já si tím současně poněkud anonymně splním jedenáctý bod letošní výzvy).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Strýček Bosko v seznamech