Stručný příběh moderního umění přehled

Stručný příběh moderního umění https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414783/1EqdFe-Vbj-.jpg 5 11 11

Nově pojatá kniha vysvětlí historii umění na 50 klíčových dílech – od Courbeta až po současné instalace Jajoi Kusamaové – a přiřadí tato známá díla k jednotlivým směrům, tématům a technikám. Díky přehlednému designu se studenti a zájemci o umění mohou snadno orientovat a projdou svou cestu poznáním umělců, stylů a období. Přístupnou a stručnou formou objeví nejdůležitější a nejvlivnější umělecké koncepty a uvědomí si, jak, proč a kdy se umění měnilo, kdo představoval hlavní díla a jaká tato díla byla. V knize se nepoužívá umělecký žargon a text umožňuje pochopit a užít si umění.... celý text

Literatura naučná Umění
Vydáno: , Grada

The Short Story of Modern Art , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stručný příběh moderního umění. Přihlašte se a napište ho.

Kabuky
14.04.2024 5 z 5

Přehledná a zajímavá kniha.

pepap
25.05.2021 4 z 5

Průvodce moderním uměním, opravdu stručný, nicméně plný námětů na výstavy a kulturní výlety. Obzvláště pasáže "Směry" a "Díla" mě bavily moc. Pro potenciální zájemce bych rád zmínil knihu "Slavné obrazy: Mistrovská díla v souvislostech", ta je víc podrobná.

Elevant
17.03.2020 5 z 5

Ideální pro laiky kteří se chtějí vzdělávat v oblasti umění. Kniha je perfektně přehledná srozumitelná. Je doplněna dalším dílem Stručný příběh umění, který stejnou formou mapuje celou historii umění, několik témat se ale samozřejmě překrývá.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stručný příběh moderního umění v seznamech

v Právě čtených1x