Strieborný záliv přehled

Strieborný záliv https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249453/mid_strieborny-zaliv-nhi-249453.jpg 4 1730 1730

Lizu McCullenovú stále máta minulosť, no nepoškvrnené pláže a súdržní obyvatelia austrálskeho prímorského mestečka jej aspoň ponúkajú slobodu a bezpečie, po ktorých toľko túži – ak nie kvôli sebe, tak aspoň kvôli svojej malej dcére Hannah. Ale potom sa v spustnutom hoteli jej tety, legendárnej lovkyne žralokov, ubytuje Mike Dormer a zo Strieborného zálivu sa pokoj razom vytratí. Uhladený Angličan v drahom obleku plánuje vybudovať v známom útočisku veľrýb prvotriedne turistické letovisko, čím by ohrozil všetko, čo Liza tak veľmi chráni – rodinný podnik a záliv, ale aj záväzok, že sa už nikdy nezamiluje do muža, ktorý si to nezaslúži.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Silver Bay , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strieborný záliv. Přihlašte se a napište ho.

Vlaďkaa4
15.02.2024 4 z 5

První půlka mě moc nebavila a pak jsem to přečetla jedním dechem. Zápletka byla trochu průhledná. Nic méně jako romantické odreagování. Ok

Lucif
16.09.2023 5 z 5

Krásný, hluboký příběh, vlastně několik propletených příběhů. Smála jsem se i brečela. Kniha se mi četla celkem dobře, tedy až na začátek, kde bylo mnoho cizích jmen atd, ale pak se to začalo spojovat a už jsem to četla jedním dechem. Mám ráda příběhy, které pomáhají lidem vidět věci i z jiného úhlu, zamyslet se. Miluji přírodu a zvířata a vždy mě potěší, když někdo pomáhá chránit tahle naše bohatství. Doporučuji, nejen tuto knihu - autorka dokáže čtenáře vtáhnout do děje, má více zajímavých témat, knih. Je to po dlouhé době kniha, kterou si nechám.

sidonka
09.09.2023 4 z 5

Další krásný příběh, ideální letní čtení, četlo se to Prima, postavy milé, krásně popsané prostředí, že když zavřete oči slyšíte moře a začnete vyhlížet velryby

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Strieborný záliv v seznamech

v Právě čtených33x