Střevíce z lýčí přehled

Střevíce z lýčí https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70138/bmid_strevice-z-lyci-45D-70138.png 5 164 164

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Střevíce z lýčí. Přihlašte se a napište ho.

Česneksmedem
29.03.2024 5 z 5

Pan Myšák (jak mu říkala jeho manželka) opět nezklamal. Pro nás venkovské obyvatele sice mnoho nového v knize není, ale vyprávění je to takové melancholicko - laskavé, takže paráda. Hodně píše o slepicích. Jako dítě jsem při pronásledování této drůbeže spadnul do potoka. Musím vyvrátit teorii, že je slepice hloupá. Spíš bych ji označil za docela „vyčůranou“. Čtení jsem si opravdu užil.

heczek
06.03.2023 5 z 5

Léta přibývají a tím více ráda se vracím k tomu, v čem jsem vyrůstala - život na vesnici.
Navíc.. humor pana Nepila mi hraje do noty, přesně takový mám ráda :-) Těším se na další knihy! :-))

anonymní.Ilja
30.09.2022 4 z 5

Sáhnout po Františku Nepilovi je sázka na jistotu. Moje očekávání byla hodně vysoko, protože mám ve své knihovničce již třikrát přečtené Dobré a ještě lepší jitro. Tohle je jiné kafe, ale stále od stejného mistra vypravěče. Tady se sluší jen poslat své čtenářské DĚKUJEME!

edit:
právě jsem si přečetl další komentáře: ne náhodou většina mluví o tom, že Nepil je sázka na jistotu, nikdy nezklame, je jasná volba ...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Střevíce z lýčí v seznamech

v Právě čtených6x