Střepiny v trávě / Slepé rameno přehled

Střepiny v trávě / Slepé rameno https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94276/strepiny-v-trave-sle-94276.jpg 5 4 4

První svazek spisů Vladimíra Körnera přináší autorovu prvotinu, vydanou v roce 1964, příběh děvčátka, které bylo za války vzato rodičům a odvlečeno na převýchovu do Německa. Děj druhé knihy, Slepého ramene, z roku 1965, se odehrává v posledním období druhé světové války a vypráví o činnosti odbojové skupiny.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Střepiny v trávě / Slepé rameno. Přihlašte se a napište ho.

Katka2382
09.11.2020 4 z 5

Přiznám se upřímně že Slepé rameno mi moc neoslovilo a asi po 30 stránkách jsem skočila rovnou na druhou knihu Střepiny v trávě.Autor má docela zvláštní styl psaní,čtenář se občas musí hodně soustředit a nepřeskakovat řádky,jinak se ztratí.Co bych tak napsala k tématu knihy,určitě to muselo být pro obě velmi nelehké.Těžko říct jak by to skončilo kdyby matka projevila trochu víc citu a lásky.
Jinak ke knize jako takové,zarazila mě ta spousta překlepů,normálně si toho vpodstatě nevšímám,ale zde to bylo doslova do očí bijící.

31 nových eknih zdarma ke stažení

30.01.2021