Strážkyňa šťastných koncov přehled

Strážkyňa šťastných koncov https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499480/bmid_strazkyna-stastnych-koncov-ym8-499480.jpg 4 123 123

Pôvabný román o osude, o druhých šanciach, o nájdení dávno stratenej nádeje z pera najpredávanejšej autorky podľa rebríčka Amazon Charts, ktorá sa preslávila románom Posledná žena z rodu Moonovcov. V tomto čarovnom príbehu Barbara Davisová umne prepletá príbehy dvoch žien, ktoré zdanlivo zviedla dokopy náhoda. Po objave vintage svadobných šiat a hŕbe listov sa ich cesty pretnú a ony ani len netušia, ako pevne sú prepletené. Pochádzajú z dvoch rozdielnych generácií a dvoch odlišných kontinentov, no príbeh jednej odráža príbeh druhej – obe zažili obrovskú lásku a obrovskú stratu a obe sa už vzdali nádeje, že sa im tú škodu podarí napraviť. Lenže ich stretnutie im od základov zmení životy. Zvedie ich dokopy, no obe si chránia svoje zlomené srdcia a pomaly si odhalia svoje rany. No to, čo im pomohlo zblížiť sa, má tiež silu ich rozdeliť. Ak si odmietnu otvoriť srdcia a veriť v moc osudu, možno premeškajú druhú šancu na šťastie a nepodarí sa im nájsť lásku, o ktorú prišli. Barbara Davisová šikovne dokazuje, že veci sa skutočne dejú z nejakého dôvodu, a je len na nás, či sa otvoríme čaru možností. U veľkom úspechu jej najnovšieho románu nesvedčí len obrovské množstvo nadšených ohlasov čitateľov, ale aj stále umiestnenie v rebríčkoch najpredávanejších kníh v jednotlivých krajinách.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Aurora (SK)

The Keeper of Happy Endings , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strážkyňa šťastných koncov. Přihlašte se a napište ho.

Comp.Bear
22.12.2023 5 z 5

Po pomalejším rozjezdu moc hezký romantický příběh, který zahřál u srdce. Čtení jsem si užila, hodnotila bych spíše 4 hvězdičkami, ale jsou Vánoce a mám z knihy takovou příjemnou náladu:-)

5holek
03.07.2023 2 z 5

Sladké, romantické, příjemná oddechovka.

Safrika
21.06.2023 4 z 5

Kniha se mi libila, chvilemi jsem byla nedockava a zvedava,jak se to dale vyvine :), pekne to nakonec bylo.

Vychází Kouzlo všité do šatů a další knižní novinky (45. týden)

04.11.2022

Ozvěny run, Muž bez tváře a další knižní novinky (31. týden)

31.07.2022

Kniha Strážkyňa šťastných koncov v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech6x