Soumrak přehled

Soumrak https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499516/bmid_soumrak-yCZ-499516.jpg 5 39 39

Nespatřeni se stále nevzdávají, naopak volí novou taktiku, aby dosáhli svého zlověstného plánu. Jsou vždy o krok napřed, ale nikdo neví, co doopravdy chtějí a co je pouze hra. Černá labuť přišla o svého hlavního člena, Sophiina přítele, ale to Nespatřeným nestačí a chtějí jí vzít mnohem více. Parta přátel tak musí opět odhalit mnohá tajemství, vymyslet plán a pustit se do bitvy. Na cestě vedoucí do Soumraku, zlověstného místa, jehož účel sahá hluboko do elfí historie, budou muset věřit i svým nepřátelům. A protože čas běží a chyby z minulosti je dohánějí, musí Sophie a její spojenci spolupracovat způsobem, jakým to ještě nikdy neudělali.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Ocelot

Nightfall , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Soumrak. Přihlašte se a napište ho.

Ninawimm
29.04.2024 5 z 5

Strašně lituji člověka který umřel. Vůbec by mě nenapadlo ho z příběhu vystrčit. Ještě štěstí že měl dvojče jinak by kniha měla žalostný spád. Amy je zpátky - což mě naplno vyhovuje. Líbí se mi jak Amy přemýšlí jinak než Sophie. U mnoha Kapitol jsem se musela pozastavit abych pochopila o kom se mluví. To byla ale jediná vada která mi na knize vadila

ValiPages
26.11.2023 5 z 5

Máme tu další skvělý díl se Sophii a jejími přáteli. Přišlo mi super na tomhle díle, že tam byla i Amy. Vždycky mi přišlo skvělé jak řekla něco co by ostatní neřekli a jak si povídala se Sophii jako by mezi nimi neuplynuly skoro dva roky a jak všechno obdivovala jako Sophie v prvním díle jak jí Fitz přivedl do ztracených měst :)
Uf. To jsem si oddechla, že tak jak končila pětka : že jistá osoba umře tak to v šestce dopadlo happyendem :) Každým dílem jsem radši že mají více a více stránek.
Ráda bych vás poprosila, pokud jste si přečetli mojí recenzi, klikněte prosím na like ne z důvodu že se vám to líbilo, ale abych věděla, že si někdo přečetl mojí recenzi. Moc mě to potěší a moc děkuji :)

Áňa 998
02.12.2022 4 z 5

Moc jsem se na šestý díl těšila, ale trochu mě vyděsil rozsah knihy. 648, to není úplně málo. Prvních cca 150 stran bylo trochu obtížných na dočtení, především kvůli hlavní hrdince. Pak se ale děj rozjel, a zůstal parádně čtivý až do samotného konce. Jsem zvědavá, co nám další díl přinese!

Vychází Čtenářský diář 2023, Sváděj mě a další knižní novinky (35. týden)

28.08.2022

Kniha Soumrak v seznamech