Strážce přehled

Strážce https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191926/bmid_strazce-rxn-191926.jpg 4 20 20

Kapitán SAS Alex Temple je povolán do naléhavé operace. Někdo vraždí důstojníky MI5 a vše nasvědčuje tomu, že vrahem je muž vycvičený u SAS. Alexovým úkolem je vraha najít a zabít. Na pátrání se podílí důstojnice MI5, krásná, ale nepřístupná Dawn Hardingová. Počet zavražděných se zvyšuje a hon na vraha začíná. Alex brzy zjistí hořkou pravdu: na temném bojišti zpravodajských válek neexistuje dobro a zlo, ale jen vítězové a poražení.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Naše vojsko

The Watchman , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strážce. Přihlašte se a napište ho.

SteveG
23.07.2023 5 z 5

Kniha od mého oblíbeného autora opět nezklamala. Nechybí mi tu napětí, zvraty a překvapení. Za mě 5 hvězd.

hnusák
04.07.2021 4 z 5

Příběh je trochu rozvláčný, nicméně nepostrádá autentičnost bývalého SAS příslušníka, který ví, o čem je řeč a dovede to s poměrně srozumitelnou formou podat nám, kteří jsme neprošli drsným výcvikem v ,,nebetyčných horách,, drsného Skotska.

akcive11
02.03.2021 3 z 5

Kniha se čte velmi dobře, zato děj pokulhává. Celý příběh je o tom dostat zběhlého kolegu, který stále uniká.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Strážce v seznamech

Chris Ryan (p)